.

.

400 פרו 4 ערוץ אלחוטי מיקרופון מערכת עם אלחוטי כף יד אוזניות מיקרופונים, מתכת מקלט, אידיאלי עבור קריוקי הכנסייה המפלגה )

400 פרו 4 ערוץ אלחוטי מיקרופון מערכת עם אלחוטי כף יד אוזניות מיקרופונים, מתכת מקלט, אידיאלי עבור קריוקי הכנסייה המפלגה )

הערכות:

ILS 1.67
סחורה
זמין.

מקלט אלחוטי * 1 מקלט אלחוטי * 1. מקלט אלחוטי * 1. דברה אודיו 400 4 ערוץ אלחוטי מיקרופון מערכת.(שני סט פרויקנסי פוינט : א - 501/511. אלה סדרת מוצרים לאמץ תדר ולהשתמש בינלאומי סטנדרטי נפוץ תדר אשר יכול לשמש בכל רחבי העולם. בשל תדר נמוך וסיבות רבות, מיקרופון אלחוטי מסורתי בדרך כלל מופרע על ידי גורמים רבים במיוחד על ידי מגוון של הרמוני אשר לשלוח על ידי תקליטור/די. די ועוד כל ציוד דיגיטלי. מעגל סוולץ ' בדרך כלל מנתח את עוצמת ערוץ התדרים של רדיו רדיו במקום את הרעש ואת האות הדרוש. באמצעות נמוך מסורתי אלחוטי מיקרופון בסביבה המורכבת או כאשר את אות של מיקרופון הוא שבוע או את מיקרופון הוא סגור, את להשתיק מעגל רבים פתאום נפתח אשר לגרום את מקלט לשלוח פרץ חזק של רעש. זה אידיאלי עבור הכנסייה, קטן דיג 'יי קיי ג' יי שלב, יום הולדת חתונה או מסיבת משפחה, כנס, כיתות לימוד, קטן קריוקי לילה וכו'. דברה אודיו 400 4 ערוץ אלחוטי מיקרופון מערכת.(שני סט פרויקנסי פוינט : א - 501/511. אלה סדרת מוצרים לאמץ תדר ולהשתמש בינלאומי סטנדרטי נפוץ תדר אשר יכול לשמש בכל רחבי העולם. בשל תדר נמוך וסיבות רבות, מיקרופון אלחוטי מסורתי בדרך כלל מופרע על ידי גורמים רבים במיוחד על ידי מגוון של הרמוני אשר לשלוח על ידי תקליטור/די. די ועוד כל ציוד דיגיטלי. מעגל סוולץ ' בדרך כלל מנתח את עוצמת ערוץ התדרים של רדיו רדיו במקום את הרעש ואת האות הדרוש. באמצעות נמוך מסורתי אלחוטי מיקרופון בסביבה המורכבת או כאשר את אות של מיקרופון הוא שבוע או את מיקרופון הוא סגור, את להשתיק מעגל רבים פתאום נפתח אשר לגרום את מקלט לשלוח פרץ חזק של רעש. זה אידיאלי עבור הכנסייה, קטן דיג 'יי קיי ג' יי שלב, יום הולדת חתונה או מסיבת משפחה, כנס, כיתות לימוד, קטן קריוקי לילה וכו'.

פרטים

מבחר לקוחות